Marketing – Citylight

Przetrwać w biznesie

Nie można zaprzeczyć, że liczba firm w dzisiejszych czasach jest przytłaczająca. Możemy pomyśleć, że naszemu przedsiębiorstwu może być trudno przebić się przez ten cały hałas, ale w takim momencie nie można się dołować lecz działać. Możemy być za niektórymi większymi markami na rynku, ale to nie znaczy, że musimy się poddać. Musimy skupić się na wysokiej jakości naszych produktów i naszej pracy. Możemy do tego użyć taktyk marketingowych, aby też dzięki nim utrzymać się na powierzchni w naszej branży.

Reklama zewnętrzna – Citylight’y

Jeśli konkurencja jest twarda, to możemy zacząć myśleć o marketingu. Jeśli jeszcze osiągamy odpowiedniej sprzedaży i wiemy, że nasz marketing w zasadzie nie istnieje albo jest bardzo ubogi, będziemy tę sytuację. Możemy zdecydować się na przykład na wykorzystanie reklamy zewnętrznej. To określenie na reklamy umieszczane poza domem konsumenta. Do tego typu reklamy zaliczamy na przykład tak zwany citylight’y. Są to z reguły podświetlane tablice ogłoszeniowe, które możemy na przykład znaleźć w miejscach takich jak przystanki komunikacji publicznej, dworce kolejowe czy pasaży handlowych. Jest to na pewno forma reklamy, której nie powinniśmy zupełnie bagatelizować.

Citylight’y w dużych miastach

Możemy wziąć sobie na przykład na tapet miasto Wrocław. Jest ono czwartym, pod względem wielkości zaludnienia, miastem w Polsce więc możemy powiedzieć, że ludzie będą chcieli się tam reklamować, czy to firmy lokalne czy nie. Do statusu dużego miasta pasują właśnie citylight’y, które dobrze wykonane, bardzo ładnie i zgrabnie wpisują się w krajobraz miasta, dając reklamę, a z drugiej strony dobrze wyglądając. Dobrze jest je wziąć pod uwagę, jeżeli chcemy inwestować w marketing.

 

Zobacz też: citylight Wrocław